Reference

Já mohu Simču jenom doporučit. Moc mi pomohla. Je masérka, terapeutka a kamarádka zároveň. Dokáže vytvořit příjemné prostředí, kde se uvolním a nechám olejíčky pracovat. Při každé masáži se mi otevře nějaké téma, na kterém můžu začít pracovat nebo ho konečně uzavřu :). Často se to téma otevře samo už před masáží :) Byla mi i velkou oporou před porodem.

Terka 

Se Simčou jsem se setkala jako s lektorkou a průvodkyní na ženských kruzích. Zážitek to byl zcela mimořádný a slovy těžko popsatelný! Simča působí tiše a nenápadně, ale ve správný čas vysloví nebo udělá to pravé. Cítila jsem se velmi bezpečně. Odcházela jsem neskutečně obohacena a tuto zkušenost sdílím mezi své známé i klientky. Vřele doporučuji jakoukoli spolupráci.

Iva 

Milá Simí, chtěla bych ti s láskou poděkovat za probuzeni života v mem těle. Tvé vcítění a laskavá energie kterou máš v rukou mi uvolnila cestu v páteřním kanálku a ten se naplnil životem. Jako když se řeka začne vlévat do vyschlého koryta. Odešla bolest hlavy a tělo dostalo novou energii.
Provedla jsi mě krásným zážitkem ♥️  

Zuzka


S olejovými kompozicemi jsem se poprvé setkala ve spojení se Simčou na Ženském kruhu. Slovo aromaterapie byl pro mě do té doby pouze pojem. Až v kontaktu s ní a jejím přístupem jsem poznala velikou sílu a dar, který se v těchto vůních skrývá. Nadchl mě Simči odborný a laskavý přístup. Stále používám rolonek, který mi namíchala na základě mého intuitivního výběru. Síla a vůně stále zraje a já ho používám ve chvílích, kdy potřebuji energeticky podpořit, probudit, nabít atd. Mám také ráda archetypální olejíčky, které Simča míchá podle svého výběru. Používám je také na základě své intuice. Vždy se mi olejíček nabídne sám. Přijde mi, že z nich vůbec neubývá. Potírám si místa, která se ozvou. Nejčastěji oblast třetího oka, kolem nosu ze stran a oblast uprostřed pod hrudním košem. Měla jsem to štěstí poznat propojení těchto olejů s její masáží a to je opravdu velký zážitek, při kterém jsem zacítila odpojení mysli a pocit harmonie a láskyplné péče.

Aromaterapii se Simonkou mohu všem upřímně a ze srdce doporučit.

Martina 

Díky Simči jsem objevila sílu a působení olejíčků a vůní a jejich schopnost pomáhat v různých životních situacích. Kompozice olejů připravených na Ženské kruhy mi pomohly vnořit se do jednotlivých procesů a projít jimi. Byly mi citlivými průvodci a podporou v těžších chvílích. Když pak syn začal mít trápení ve škole s kamarády, bylo pro mě první volbou, poprosit Simču o namíchání kompozice olejů přímo pro něj. Oleje působily jemně, léčivě, přinesly mu uklidnění a dodaly mu vnitřní sílu se s situací vyrovnat. Stejně tak kompozice olejů pro kamarádku trpící zhoubným onemocnění byla pohlazením na duši a podporou během léčby.

Tyto zkušenosti a i osobní zkušenost na masážních u Simči mě přesvědčily, že má jedinečný dar vnímat působení olejů a bylin. Myslím si, že je to i proto, že k nim přistupuje s viditelnou úctou, pokorou a láskou.

Děkuji, Simí

Lucka 

Ahoj Kačí, Simí a všechny krásné víly z našeho ženského kruhu. Mám takovou radost, že jsem mohla být součástí tohoto krásného seskupení tak nádherných bytostí. Jste pro mě všechny velkou inspirací. Ty chvíle s vámi byly pro mě jako balzám na duši. Mimo jiné jsem si poléčila letité bolesti břicha. Jsem jako v jiném světě, je mi tak lehce, žádná každodenní bolest. Ještě jsem chtěla říct, jak moc mi vyhovovalo to 2 denní spojení kruhů. Potřebuji většinou víc času, ten páteční večer byl kouzelný.

Většinu z toho neumím slovy ani popsat, mám pocit, že slova popisují tak desetinu z toho, jaké ty zážitky opravdu mám. Ale v srdci to mám uložené natrvalo a moc za to děkuji.

Věřím, že se zase potkáme, však se známe už dávno. Nejraději bych si ty kruhy dala ještě jednou... Mějte krásné dny a ať se vám všem daří na vašich cestách.........

Lenka

Díky Simče jsem se seznámila s aromaterapií. Masáž, při které olejíčky používá, není jen tak ledajaká. Jde o relaxaci, která pohladí po těle i na duši. Harmonie mezi každým pohybem a lehounkou úpravou pokrývky při přesunu masáže na jinou část těla je úžasná. Vnitřní naladění dokáže zvolit tu nejvhodnější esenci, což je až neuvěřitelné. Těším se na další setkání a všem ráda doporučuji.


Markéta 

Dotek Simči při masáži nebo kraniosakrální terapii je taaak hojivý, moc doporučuji.

Veruška

Tenhle kruh bych přála prožít všem smutným, naštvaným, unaveným, nepochopeným a celkově nešťastným ženám. Bylo to mimořádné. Jsem moc vděčná, že jsem tu byla.

Kateřina

Vytvořte si webové stránky zdarma!