Míchání kompozic 


Každý den vznikají nádherné, jedinečné kompozice. Díky vám, vaší otevřenosti, důvěře. Díky vašim příběhům, které se mnou sdílíte. Při míchání kompozic neexistují hranice, které  by tvorbu osobité směsi jakkoliv limitovaly. Záměr může být jakýkoliv. Míchám kompozice ke každodennímu použití, k různým přechodovým rituálům včetně smrti, k rituálu zavinování, očistě prostor. 

Oleje do kompozic vybírám intuitivně nebo si můžete vybrat sami. Jako základ používám kvalitní bio rostlinné oleje nebo líh. Osobité směsi mohou být ve formě rollonku, rozprašovače nebo skleněných lahviček různého objemu. Nabízím také možnost zaslat kompozici poštou. 

Dále míchám archetypální kompozice Panna, Milenka, Matka, Čarodějka, Stařena i čakrální oleje.

Kompozice na míru

Vy, kteří mě už znáte, víte, že oleje nemíchám s všeobecným zaměřením. Každý olej může být na všechno. Před namícháním kompozice se vždy naladím na konkrétního jedince a položím otázku, které olejíčky mají být na konkrétní problém použity. To znamená, že výběr olejů je zcela intuitivní. Mohla bych tu uvést stovky situací, momentů, kdy oleje naprosto vystihly, co se u daného člověka odehrává. 

Nedávno mě jedna žena požádala, zdali bych jí namíchala olejíček na uvolnění celkové ztuhlosti a staženosti. Mohla bych univerzálně sáhnout po levanduli nebo nějakém citrusu. Ale už dávno cítím, že takhle pracovat nechci. Proto jsem ve svém vnitřním prostoru položila otázku, co tu ztuhlost způsobuje. U někoho to může být vztah s konkrétním člověkem, strach z autorit, zraněné vnitřní dítě, nezdravé přesvědčení, trauma nebo něco v našem podvědomí, o čem nemáme ani tušení. U někoho může ztuhlost způsobit to, že nemá odvahu udělat změnu ve svém životě, a tak se vytáhne cypřiš nebo rozmarýn. A někdy ani není potřeba vědět, co je příčinou, a jen olejům důvěřovat, že ví. 

Je to alchymie :-)

Kompozice dle archetypu

Ve své nabídce mám také originální archetypální kompozice. Ty vznikly před několika lety v návaznosti na úplně první Kruh života. Všechny kompozice ladí s měsíčním cyklem ženy. První je pro archetyp Panny. Tento olej je vhodný, pokud chcete podpořit fázi těsně po menstruaci. Pokud se chcete spojit se svým zraněným vnitřním dítětem nebo navázat vztah s dívkou v sobě. Druhý olej je věnovaný archetypu Milenky a Matky. Ten pomůže navázat vztah se svojí vnitřní milenkou, napojit se na svojí sexuální sílu a nebo se potkat s archetypem Matky a rodovou linií. Ladí s ovulační fází. Třetí kompozice patří archetypu Čarodějky. Umožní potkat se s temnotou, svým podvědomím, stíny, emocemi, bažinou v sobě. Ladí s obdobím před menstruací. A poslední kompozice patří archetypu Stařeny. Tato kompozice navozuje pocity hlubokého klidu, moudrosti a zároveň pomáhá něco uzavřít a narodit se do nového cyklu. Ladí s fází menstruace. 

Tyto kompozice si můžete objednat jednotlivě nebo jako celek. Každý olejíček je namíchaný ze směsi éterických olejů a z bio mandlového oleje.

Vytvořte si webové stránky zdarma!