Holistická aromaterapeutická masáž

(olejová masáž)

Aromamasáže jsou pro mě posvátným okamžikem, mnohdy až rituálem. S velkým vděkem a pokorou přistupuji k tělu klienta, které mi svěří do své péče. Je mi velkou ctí tělo opečovat, pohladit, pohýčkat a být součástí toho krásného procesu, kdy éterické oleje, které vnímám jako své plnohodnotné a moudré pomocníky, pomáhají otevírat cestu do podvědomí a poznávat sami sebe. Odvahou je, nechat se jimi vést a tak se dostávat ke své podstatě. Jsou to klíčky, které otevírají dveře do tvé duše.

Aromamasáž je celotělová masáž, při které si oleje hledají své cesty do míst, která jsou oslabená, potřebují vyladit, poléčit, rozhýbat, doplnit nebo něco "odšpuntovat".

Aromamasáž vnímám jako voňavý tanec kolem celé bytosti.

Celá masáž včetně konzultace, výběru olejů a namíchání osobité kompozice trvá 2 hodiny.

První krok

Samotné masáži předchází asi půl hodinový rozhovor, kde je prostor na sdílení. Záleží zcela na tobě, do jaké hloubky se chceš ponořit a jak moc se chceš otevřít. Také záleží na záměru, se kterým na masáž přicházíš. Někdy je tvým největším přáním odpočinout si, nechat se opečovat, udělat si chvíli sám pro sebe a někdy přijdeš s konkrétním tématem, které chceš řešit. Vše je možné a vše, co je v daný okamžik řečeno, zůstává jen mezi námi.

Druhý krok

Když je vše vysloveno, přichází na řadu intuitivní výběr olejíčků. Buď používám aromaterapeutické karty, nebo můžeš oleje vybrat přímo. Společně oleje očicháme a povíme si, jakou informaci v sobě pro tebe ukrývají. Případně je můžeme doplnit jiným olejem nebo některý olej vyměnit. Většinou míchám kompozici ze tří až čtyř esenciálních olejů a jako základ používám bio mandlový nebo sezamový olej.

Třetí krok

Posledním krokem je celotělová masáž. Masírují se záda, zadní strana nohy, přední strana nohy, ruce, břicho, hrudník, šíje, obličej a hlava. Aromamasáž je považována za nejkomplexnější ošetření těla, protože během terapie vlivem propojení konkrétní techniky a účinků éterických olejů dochází k harmonizaci fyzického, duševního i duchovního zdraví člověka. Některým klientům chvíli trvá, než se do masáže zcela ponoří, ale pokud si to dovolí, výsledek stojí opravdu za to!

Objednat se můžeš na mém telefonním čísle, emailem nebo facebookových stránkách. Vše najdeš v kontaktech. 

Reference

Díky Simče jsem se seznámila s aromaterapií. Masáž, při které olejíčky používá, není jen tak ledajaká. Jde o relaxaci, která pohladí po těle i na duši. Harmonie mezi každým pohybem a lehounkou úpravou pokrývky při přesunu masáže na jinou část těla je úžasná. Vnitřní naladění dokáže zvolit tu nejvhodnější esenci, což je až neuvěřitelné. Těším se na další setkání a všem ráda doporučuji.

Markéta 

Já mohu Simču jenom doporučit. Moc mi pomohla. Je masérka, terapeutka a kamarádka zároveň. Dokáže vytvořit příjemné prostředí, kde se uvolním a nechám olejíčky pracovat. Při každé masáži se mi otevře nějaké téma, na kterém můžu začít pracovat nebo ho konečně uzavřu :). Často se to téma otevře samo už před masáží :) Byla mi i velkou oporou před porodem.

Terka 

Vytvořte si webové stránky zdarma!