O mně

Baví mě život. Baví mě žít život ve všech jeho podobách a se vším, co přináší. Miluji jeho pestrost, hloubku, pravdivost, laskavost, přívětivost, ale i jeho nemilosrdnost a temnotu. Fascinuje mě jeho dokonalost a celistvost. Dělá mi potěšení toulat se přírodou za každého počasí a v každé roční době, spojovat se se Zemí, potkávat se sama se sebou, s vodou, stromy, keři, kytkami a vším živým. Miluji krásno, nespoutanost, hudbu, zpěv, tanec. Miluji čas strávený se svými dětmi a svými vzácnými přáteli. Naučila jsem se nebát se svých emocí - vzteku, smutku, pláče, bolesti, strachu, radosti, smíchu, blaženosti, rozkoše, smyslnosti. Jsem požitkářka. Mám ráda dobré kvalitní jídlo, doteky a ráda se dotýkám.

Jsem sběratelkou lidských příběhů. A zřejmě právě proto si mě zavolala aromaterapie, kde se snoubí práce s krásnem, emocemi, lidskými, příběhy, dotekem a rostlinami v podobě éterických olejů. Již několik let pracuji jako aromaterapeutka. 

Mohu být průvodkyní na cestě do lidského nitra ve spolupráci s éterickými oleji, vůněmi, jež jsou pro mě terapeutickým nástrojem, ale také velkými pomocníky při mé každodenní práci ať už sama se sebou, svými dětmi, klienty. Míchám voňavé kompozice, masíruji. 

Nově se věnuji kraniosakrální terapii, ke které mám velikou pokoru. Je to práce s velkou jemností, citlivostí, vnímavostí, trpělivostí. Díky všem těmto aspektům může docházet k hlubokému léčení uložených traumat, emočních jizev a dochází k obnovení životní síly. 

Jsem spolutvůrkyní ženských léčivých Kruhů života.

Těším se na společné setkání s Vámi a Vašimi příběhy 

Vytvořte si webové stránky zdarma!