Kruh hojnosti a péče

Víkendový kruh pro ženy, které v tuto chvíli nepotřebují katarzní procesy, ale spíše čas pro sebe a usebrání. Laskavý a jemný kruh pro ženy, které touží po laskavosti a (sebe)péči. Spojuje v sobě transformační a terapeutické techniky, aromamasáže a dotyk a také téma hojnosti, které je neoddělitelně spojené s péčí a sebepéčí.

Kruhem provázím společně s Kačkou Beou Bukáčkovou.

Pátek 

Prozkoumáme, kde máme omezenou hojnost, a to nejen finanční, ale kde nám chybí absolutní důvěra v Život a jeho bezpodmínečnou podporu. Vyčistíme stará přesvědčení z paradigmatu přežití.

Sobota

Práce s hojností, schopností přijmout péči a pomoc, hluboký přepis do nového paradigmatu tvoření.

Neděle 

Integrace prožitého do reálného života. Překvapení. :-)

Každá žena je přijímaná taková, jaká je, neexistují žádná omezení.

Platební podmínky

Vaše místo na kurzu je rezervované po zaplacení zálohy ve výši 2000,- Kč na účet 000000-2401268955/2010. Vzhledem k tomu, že do kruhu přijímáme přesně dané množství žen a cena za jedno celodenní setkání je nastavená tak, aby byla dostupná pro každého, spoléháme na morální integritu a zodpovědnost každé účastnice a úctu k naší práci.

Odhlásí-li se žena z celého cyklu dříve než 14 dní před zahájením Kruhu života, vrátíme jí celý storno poplatek, později 50 % z něj.

Přihlašujte se na mail si.safrankova&gmail.com.. Těšíme se na Vás!

Reference

Ženský terapeutický kruh byl jedním z nejsilnějších a nejhlubších zážitků v mém životě. Cítím, jak na mě prožitky působí a odemykají vrstvy mé pravé podstaty. Kačka i Simča jsou vědomé průvodkyně, které nás laskavě provázely našemi procesy na dřeň našich pocitů, emocí, bloků, temnoty a mnohem dále. Cítím ke všem ženám z kruhu velikou vděčnost za to, že jsme spolu mohly prožít okamžiky v různých archetypech a dovolily si silné spojení, které zůstane v našich srdcích už navždy. S pokorou a vděkem Martina, ta která už vidí světlo ve tmě...

Holky, jste prostě úžasné, srdečné a láskyplné. Cítím vaše otevřené srdce, skrze které proudí veliké poznání k nám všem... Ať jste stále milostiplné a daří se vám přesně tam, kam zaměřujete svoji pozornost. Jsem přesvědčená, že naše kroky se opět setkají....

Obě vás objímám.


 

Martina


Dotek Simči při masáži nebo kraniosakrální terapii je taaak hojivý, moc doporučuji.

Veruška

Vytvořte si webové stránky zdarma!