Vstupuji do své síly

Na tomto víkendovém kruhu vytváříme a držíme prostor pro to, aby se mohly uvolnit potlačené emoce, které naše autentické bytí stlačily do podoby hodné holky. Dovolíme si skrze přímou zkušenost vnímat své hranice a nastavit si je. A především, poté, co se v nám otevře nový prostor síly a důvěry v život, se znovu spojíme se svým autentickým já a naší skutečnou, okolním světem neovlivněnou vizí a vzájemně se podpoříme, abychom ji mohly naplnit a být znovu v bezpečném prostředí viděny a slyšeny.

Kruh je vhodný pro ženy, které prošly našimi Kruhy života a/nebo jsou otevřené intenzivním emocím a katarzním procesům, které vstup do své síly doprovázejí.

Kruhem provázím společně s Kačkou Beou Bukáčkovou.

Pátek 

Vytvoření bezpečného prostoru v sobě i v rámci kruhu, naladění se na vlastní záměr pro vstup do své síly.

Sobota 

Archetypy fúrie a divošky, práce s potlačenými emocemi a traumatem v těle. Práce s hranicemi.

Neděle 

Archetypy léčitelky a královny. Vstup do své síly. Vize.

Platební podmínky

Vaše místo na kurzu je rezervované po zaplacení zálohy ve výši 2000,- Kč na účet 000000-2401268955/2010. Vzhledem k tomu, že do kruhu přijímáme přesně dané množství žen a cena za jedno celodenní setkání je nastavená tak, aby byla dostupná pro každého, spoléháme na morální integritu a zodpovědnost každé účastnice a úctu k naší práci.

Odhlásí-li se žena z celého cyklu dříve než 14 dní před zahájením Kruhu života, vrátíme jí celý storno poplatek, později 50 % z něj.

Přihlašujte se na mail si.safrankova&gmail.com.. Těšíme se na Vás!

Reference

Ženský terapeutický kruh byl jedním z nejsilnějších a nejhlubších zážitků v mém životě. Cítím, jak na mě prožitky působí a odemykají vrstvy mé pravé podstaty. Kačka i Simča jsou vědomé průvodkyně, které nás laskavě provázely našemi procesy na dřeň našich pocitů, emocí, bloků, temnoty a mnohem dále. Cítím ke všem ženám z kruhu velikou vděčnost za to, že jsme spolu mohly prožít okamžiky v různých archetypech a dovolily si silné spojení, které zůstane v našich srdcích už navždy. S pokorou a vděkem Martina, ta která už vidí světlo ve tmě...

Holky, jste prostě úžasné, srdečné a láskyplné. Cítím vaše otevřené srdce, skrze které proudí veliké poznání k nám všem... Ať jste stále milostiplné a daří se vám přesně tam, kam zaměřujete svoji pozornost. Jsem přesvědčená, že naše kroky se opět setkají....

Obě vás objímám.

 

Martina


Dotek Simči při masáži nebo kraniosakrální terapii je taaak hojivý, moc doporučuji.

Veruška

Vytvořte si webové stránky zdarma!